About Us

O nas

Nasza historia

Are there any leftovers in the kitchen? what are the expectations but technologically savvy.

Firma REDS SA jest spółką akcyjną powołaną w 2015 roku przez pomysłodawców projektu, firmę Audytel SA oraz fundusze inwestycyjne Giza Private Ventures i Polski Instytut Badań i Rozwoju.
W latach 2017-2018 REDS SA prowadził projekt Eco Learning z finansowaniem z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Celem przedsięwzięcia było opracowanie i wytworzenie na bazie posiadanych już narzędzi i rozwiązań trenażera jazdy ekonomicznej dla maszynistów pojazdów szynowych, stanowiącego rozwinięcie już istniejących ww. systemów. Eco Learning jest to koncepcja konsoli treningowej z zastosowaniem technologii wirtualnej rzeczywistości w celu radykalnego obniżenia kosztu, w stosunku do istniejących na rynku rozwiązań symulatorów. Rozwiązanie jest mobilne, łatwe do przystosowania do warunków lokalnych operatora kolejowego oraz tańsze od rozwiązań klasycznych. W wyniku projektu Eco Learining powstała konsola ECOSAFE.

Od roku 2017 dostarczamy nasze rozwiązania do Kolei Mazowieckich, a od 2018 także dla SKM w Warszawie. REDS SA może poszczycić się także dostarczeniem oprogramowania do symulatora VR w Indiach. Wśród naszych kontrahentów są także przedsiębiorstwa zajmujące się szkoleniem maszynistów.

Naszą największą wartością jest zespół

Aktualnie zespół REDS łączy osoby o rozmaitych doświadczeniach i kompetencjach. Dzięki prostej, nierozbudowanej strukturze jesteśmy w stanie działać szybko, dynamicznie i skutecznie.

Super Efficient

Lorem ipsum dolor sit amet elit do, consectetur adipiscing, sed eiusmod tempor.

Deeply Committed

Lorem ipsum dolor sit amet elit do, consectetur adipiscing, sed eiusmod tempor.

Highly Skilled

Lorem ipsum dolor sit amet elit do, consectetur adipiscing, sed eiusmod tempor.

Keith Marshall

Designer

George Williams

Developer

Julia Castillo

Client Service